Fans Cars Auto Serwis

thumb_up 17 gefällt
Stępin 37b
55-093 Kiełczow, Polen
phone
Klicken Sie hier, um das Telefon anzuzeigen.
Informationsanfrage

Fans Cars Auto Serwis Firmen Informationen

Allgemeine Informationen

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym zajmującym się diagnostyką i naprawą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom, którzy w umiejętny i skuteczny sposób połączyli swoją pasję i miłość do motoryzacji, z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży motoryzacyjnej oraz pracy w Fans Cars.

Działamy w doskonale wyposażonym, nowoczesnym budynku, zaprojektowanym specjalnie do celów warsztatowych i spełniającym wszelkie wymogi i normy unijne. Najwyższą jakość usług oraz sprawną i fachową obsługę, zapewniamy także dzięki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych. Dysponujemy ogrodzonym i utwardzonym placem o powierzchni 2000 m2. Nasz obiekt jest w całodobowym monitoringu firmy ochroniarskiej. Tutaj każdy nasz Klient czuje się jak u siebie w domu a auto jest bezpieczne. Serwisujemy prawie wszystkie auta. Te najbardziej popularne, nietypowe, auta z rynku amerykańskiego, samochody po tunningu, rajdówki. Na specjalne życzenie klienta zajmujemy się także renowacją aut i innych pojazdów zabytkowych.

Stępin 37b Kiełczow

Öffnungszeiten
Montag:
09:00 - 17:00
Dienstag:
09:00 - 17:00
Mittwoch:
09:00 - 17:00
Donnerstag:
09:00 - 17:00
Freitag:
09:00 - 17:00
Samstag:
09:00 - 13:00
Parkplatz
Die Firma hat einen Parkplatz.
Telefonnummer
+48608712223
Weblinks
Soziale Medien
Schlüsselwörter
Auto-Tuning-Werkstatt, Auto-Tuning-Werkstatt

Fans Cars Auto Serwis Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

Eine ähnliche Seite für Ihr Unternehmen? Stelle sicher, dass jeder dich und dein Angebot finden kann. Erstellen Sie Ihre eigene Firmenseite auf Yellow Pages Network - es ist einfach und unkompliziert!
Deine Firmenname